pušų kiemas

Privatumo politika

Šioje Privatumo politikoje pateikiame pagal Europos Sąjungos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES) (toliau – Reglamentas) privalomą informaciją apie asmens duomenų tvarkymą, atliekamą Jums naudojantis mūsų interneto svetaine.

Duomenų valdytojas, nustatantis Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones, yra Poilsio namai „Pušų kiemas“, atstovaujami Jurgitos Podskočimienės, veikiančių pagal verslo liudijimą Nr. DJ074179-1. A/s LT19 3500 0100 1133 1037.

Svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte privatumo politiką, nes joje numatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums įsigyjant prekes šioje internetinėje parduotuvėje, lankantis mūsų interneto svetainėje ir kitaip ja naudojantis. Prašome reguliariai perskaityti aktualią šio dokumento versiją, nes ateityje jos turinys gali keistis.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų, negali šioje interneto svetainėje pateikti jokių savo asmens duomenų. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 14 metų, prieš pateikdami savo asmens duomenis šioje interneto svetainėje, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Reglamente.

Žemiau pateikiama informacija apima šiuos duomenų tvarkymo tikslus:

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • elektroninę prekybą;
  • skundų, paklausimų ar užsakymų administravimą;
  • komunikaciją elektroniniu paštu;
  • slapukų naudojimą;
  • tylos valandas;
  • atsakomybę;
  • socialinių tinklų naudojimą.

Šioje Privatumo politikoje taip pat aprašomos Jūsų kaip duomenų subjekto teisės, duomenų teikimas jų gavėjams ir kitos asmens duomenų tvarkymo sąlygos, taikomos visiems aukščiau išvardintais tikslais bendrovės tvarkomiems asmens duomenims.

ELEKTRONINĖ PREKYBA

Elektroninės prekybos tikslu tvarkysime tuos Jūsų duomenis, kuriuos pateiksite registracijos metu, taip pat tuos duomenis, kuriuose gausime Jums atliekant prekių įsigijimą, įskaitant informaciją apie Jūsų įsigytas prekes bei su apmokėjimu susijusius duomenis. Jeigu registracijos metu nepateiksite savo asmens duomenų, negalėsime Jūsų identifikuoti ir parduoti Jums prekių

SKUNDŲ, PAKLAUSIMŲ AR UŽSAKYMŲ ADMINISTRAVIMAS

Jeigu elektroniniu paštu, raštu ar kitokiu būdu pateikėte skundą, pretenziją, paklausimą ar užsakymą, Jūsų savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi šio skundo, pretenzijos, paklausimo ar užsakymo administravimo tikslu. Jeigu Jūsų pateiktas skundas ar pretenzija bus susijęs su potencialiai galinčiu kilti ginču, galimai padaryta žala ir pan., taip pat jeigu vykdant užsakymą atsiras sutartiniai santykiai, Jūsų asmens duomenys gali būti saugoti maksimalų 10 metų laikotarpį. Jeigu su skundu ar pretenzija susiję asmens duomenys nebus susiję su galimu ginču, jie bus sunaikinti per trumpesnį laikotarpį, kai šie duomenys nebebus reikalingi tikslui pasiekti. Jūsų asmens duomenų tvarkymas bus grindžiamas Jūsų laisvos valios išraiška, t.y. sutikimu, tačiau, tam tikrais atvejais skundo tolesnio saugojimo pagrindas gali tapti teisės aktas.

KOMUNIKACIJA ELEKTRONINIU PAŠTU

Pagal Reglamentą asmens duomenimis yra laikomas susirašinėjimo elektroniniu paštu turinys, net jeigu susirašinėja juridinių asmenų darbuotojai. Atsižvelgdami į tai, elektroninės komunikacijos turiniui, taip pat elektroninio pašto adresams yra taikomos pagal Reglamentą privalomos asmens duomenų tvarkymo taisyklės. Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų laisvos valios išraiška vykdyti komunikaciją elektroniniu paštu ir joje pateikti tam tikrus duomenis, t.y. sutikimas. Be to, duomenų tvarkymo pagrindas taip pat gali būti sutarties vykdymas bei teisės aktuose numatytų pareigų vykdymas. Jūsų elektroninio pašto adresas, susirašinėjimo turinys ir susiję duomenys bus tvarkomi laikantis proporcingumo principo. Šie duomenys visų pirma bus matomi to asmens, su kuriuo tiesiogiai elektroniniu paštu komunikuosite. Tačiau tam tikrais atvejais Jūsų susirašinėjimą gali perskaityti ir kiti darbuotojai, pavyzdžiui, vidaus administravimo, galimų teisės aktų ar vidaus taisyklių pažeidimų tyrimo, darbuotojo pavadavimo ir susijusiais tikslais bei panašiose situacijose.

TYLOS VALANDOS

Tylos laikas kambariuse ir bendrose patalpose yra nuo 23:00 iki 7:00 valandos.

ATSKOMYBĖS

Užsakovas pilnai atsako už patalpose esantį inventorių ir turi kompensuoti padarytą žalą.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Slapukas (angl. Cookie) yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kuris yra įrašomas į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekiant skirtingų tikslų yra naudojami skirtingi slapukai. Slapukai taip pat padeda atskirti Jus nuo kitų interneto svetainės naudotojų, taigi užtikrina malonesnę interneto svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti interneto svetainę.

Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Tad Jūs galite pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį interneto svetainės naudojimui, ir be slapukų Jūs negalėsite naudotis visomis interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis.

Mūsų interneto svetainėje naudojami toliau apibūdinami slapukai:

  • veikimą gerinantys (sesijos) slapukai. Jie skirti pagerinti interneto svetainės veikimą ir renka bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie naudojimąsi interneto svetaine;
  • analitiniai (stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“). Šie slapukai leidžia atpažinti ir suskaičiuoti svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po interneto svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra sutikimas;
  • funkciniai slapukai. Šie slapukai yra naudojami interneto svetainės lankytojams atpažinti, kai jie grįžta į interneto svetainę. Tai leidžia pateikti pagal svetainės lankytojų poreikius pritaikytą turinį socialiniuose tinkluose, įsiminti klientams aktualią informaciją. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra klientų sutikimas.

Mūsų interneto svetainėje naudojamų slapukų sąrašą galite rasti žemiau:

Slapuko pavadinimas Slapuko tikslas (kam naudojamas?) Renkami duomenys Kiek laiko saugomas slapukas?
_ga Naudojamas Google Analytics, vartotojo atpazinimui. Unikalus ID numeris 2 metai
_gat Naudojamas Google Analytics, uzklausu daznumo matavimui Skaitinė reikšmė (“1”) 1 minutė
_gid Naudojamas Google Analytics, vartotojo atpazinimui. Unikalus ID numeris 1 diena
agreeCookiePolicy Naudojamas atpazinimui, ar vartotojas paspaude sutikimo mygtuka slapuku pranesime Skaitinė reikšmė (“1”) 10 metų
pll_language Naudojamas pasirinktos svetaines kalbos atpazinimui kalba (“lt”,“ru” arba “en”) 1 metai
_ceir, is_returning Sužinoti į puslapį vedančius šaltinius, norint efektyvinti reklamos kanalus Skaitinė reikšmė (“1”) 5 metai
_CEFT Leidžia internetinio puslapio savininkui nustatyti, kuri puslapio versija geriau veikia 1 metai
_ceg.s Lankytojų veiklai stebėti, siekiant pagerinti tinklapio efektyvumą Unikalus ID kodas 3 mėnesiai
_ceg.u Sekti lankytojų elgseną tinklapyje, siekiant pagerinti tinklapio efektyvumą Unikalus ID kodas 3 mėnesiai
cer.s Anoniminei lankytojų veiklai stebėti ir įrašyti laiką, veiksmus. Siekiant pagerinti tinklapio efektyvumą Sesija, kol vartotojas išjungia naršyklę
cer.v Anoniminei lankytojų veiklai stebėti ir įrašyti, matyti lankymosi laiką ir lankymosi kartą, siekiant pagerinti tinklapio efektyvumą Iki 31 dienos (Išsitrina kiekvieną pirmą mėnesio dieną)